Akyurt Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Akyurt Oto Çekici ve Akyurt Oto Kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler için var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24 kesintisiz Akyurt En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
7/24 Yol Yardım olarak trafikteki her tip araca hizmet verebilecek çekici araçlarımız mevcuttur. Bunlar ahtapot çekici , sabit kasa , kayar kasa ve çoklu araç kurtarıcı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bu araçlarımız müşterilerimizin yolda kalan tüm araçların arızalarına ve kaza durumlarına öğrenip , en uygun araç yönlendiriyoruz. Örneğin; şanzımanı veya lastikleri kilitlenip kalmış bulunduğu yerden hareket ettiremediğimiz araçları zararsız bir şekilde yüklenmesi için kullandığımız araç ahtapot araç türümüz ile hizmet vermekteyiz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici Akyurt ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Akyurt ilçesinde bulunan Atatürk Mahallesi , Beyazıt Mahallesi , Timurhan Mahallesi , Yeşiltepe Mahallesi , Yıldırım Mahallesi , Ahmetadil Mahallesi , Balıkhisar Mahallesi , Bozca Mahallesi , Büğdüz Mahallesi , Çam Mahallesi , Çardakbağı Mahallesi , Çınar Mahallesi , Cücük Mahallesi , Doğanoluk Mahallesi , Elecik Mahallesi , Galaba Mahallesi , Güzelhisar Mahallesi , Haydar Mahallesi , Karacakaya Mahallesi , Karacalar Mahallesi , Karayatak Mahallesi , Kozayağı Mahallesi , Kızık Mahallesi , Samut Mahallesi , Saracalar Mahallesi , Şeyhler Mahallesi , Teberik Mahallesi , Uzunlar Mahallesi  oto kurtarma , oto çekici , en yakın çekici ve 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara