Ayaş Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Ayaş Oto çekici ve Ayaş Oto kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler kazanmak için var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24 kesintisiz Ayaş En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Ayaş Oto Çekici olarak trafikteki her tip araca hizmet verebilen çekici araçlarımız mevcuttur. Bunlar ahtapot çekici , sabit kasa , kayar kasa ve çoklu araç kurtarıcı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bu araçlarımız müşterilerimizin yolda kalan tüm araçların arızalarına ve kaza durumlarına öğrenip , en uygun araç yönlendiriyoruz. Örneğin; şanzımanı veya lastikleri kilitlenip kalmış bulunduğu yerden hareket ettiremediğimiz araçları zararsız bir şekilde yüklemesinin yapılması için kullandığımız ahtapot araç türümüz ile hizmet vermekteyiz. Bu ekipmanlarımız sayesinde hızlı, güvenli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız ile Ankara tüm ilçelerinde 7/24 en iyi çekici hizmeti vermek için çalışıyoruz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici Ayaş ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Ayaş ilçesinde bulunan Dervişimam Mahallesi , Emine Tevfika Ayaşlı Mahallesi , Ferahfaki Mahallesi , Hacımemi Mahallesi , Hacırecep Mahallesi , Hacıveli Mahallesi , Ömeroğlu Mahallesi , Şeyhmuhittin Mahallesi ,  Ayaş (merkez) ,  Akkaya Mahallesi ,  Başayaş Mahallesi , Başbereket Mahallesi , Bayat Mahallesi , Bayram Mahallesi , Cuma Mahallesi , Çiğdemci Mahallesi , Evci Mahallesi , Feruz Mahallesi , Gençali Mahallesi , Gökçebağ Mahallesi , Gökler Mahallesi , Hocasinan Mahallesi , Ilıca Mahallesi , İlhanköy Mahallesi , Mahkeme Mahallesi , Oltan Mahallesi ,  Ortabereket Mahallesi ,  Pınaryaka Mahallesi , Tekke Mahallesi , Uğurçayırı Mahallesi , Ulupınar Mahallesi , Uluyol Mahallesi , Yağmurdede Mahallesi en yakın çekici , oto kurtarma ve oto çekici Ankara hizmeti vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara