Yenimahalle Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Yenimahalle Oto Çekici ve Yenimahalle Oto Kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler  için var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24  kesintisiz Yenimahalle En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici Yenimahalle ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Yenimahalle ilçesinde bulunan Anadolu Mahallesi , Aşağıyahyalar Mahallesi , Avcılar Mahallesi , Ata Mahallesi , Barış Mahallesi , Barıştepe Mahallesi , Batı Sitesi Mahallesi , Beştepe Mahallesi , Burç Mahallesi , Çamlıca Mahallesi , Çarşı Mahallesi , Çiğdemtepe Mahallesi , Demetevler Mahallesi , Demetgül Mahallesi , Demetlale Mahallesi , Emniyet Mahallesi , Ergazi Mahallesi , Ergenekon Mahallesi , Esentepe Mahallesi , Gayret Mahallesi , Gazi Mahallesi , Güventepe Mahallesi , GüzelyakaIşınlar Mahallesi , İlkyerleşim Mahallesi , İnönü Mahallesi , İvedikköy Mahallesi , İvedik OSB Mahallesi , Kaletepe Mahallesi , Karacakaya Mahallesi , Kardelen Mahallesi , Karşıyaka Mahallesi , Kayalar Mahallesi , Kentkoop Mahallesi , Kuzey Yıldızı Mahallesi , Macun Mahallesi , Mehmet Akif Ersoy Mahallesi , Memlik Mahallesi , Ostim Mahallesi , Ostim OSB Mahallesi , Özevler Mahallesi , Pamuklar Mahallesi , Ragıp Tüzün Mahallesi , Serhat Mahallesi , Susuz Mahallesi , Tepealtı Mahallesi , Turgut Özal Mahallesi , Uğur Mumcu Mahallesi , Varlık Mahallesi , Yakacık Mahallesi , Yenibatı Mahallesi , Yeniçağ Mahallesi , Yeşilevler Mahallesi , Yirmibeş Mart Mahallesi , Yukarıyahyalar Mahallesi , Yunus Emre Mahallesi , Yuvaköy Mahallesi , Atatürk Orman Çiftliği Mahallesi , Batıkent Mahallesi , Demetevler Mahallesi , Karşıyaka Mahallesi , Şentepe Mahallesi’nde oto kurtarma , oto çekici , en yakın çekici ve 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara