Pursaklar Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Pursaklar Oto Çekici ve Pursaklar Oto Kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler için var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24  kesintisiz Pursaklar En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici Pursaklar ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
7/24 Yol Yardım olarak trafikteki her tip araca hizmet verebilecek çekici araçlarımız mevcuttur. Bunlar ahtapot çekici , sabit kasa , kayar kasa ve çoklu araç kurtarıcı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bu araçlarımız müşterilerimizin yolda kalan tüm araçların arızalarına ve kaza durumlarına öğrenip , en uygun araç yönlendiriyoruz. Örneğin; şanzımanı veya lastikleri kilitlenip kalmış bulunduğu yerden hareket ettiremediğimiz araçları zararsız bir şekilde yüklenmesi için kullandığımız araç ahtapot araç türümüz ile hizmet vermekteyiz.
Pursaklar ilçesinde bulunan Ayyıldız Mahallesi , Fatih Mahallesi , Gümüşoluk Mahallesi , Karaköy Mahallesi , Merkez Mahallesi , Mimar Sinan Mahallesi , Tevfik İleri Mahallesi , Yunus Emre Mahallesi , Saray Cumhuriyet Mahallesi , Saray Fatih Mahallesi , Saray Gümüşoluk Mahallesi , Saray Osmangazi Mahallesi , Abadan Mahallesi , Karaköy Mahallesi , Karşıyaka Mahallesi , Kösrelikkızığı Mahallesi , Sirkeli Yeşilova Mahallesi , Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi , Yuva Mahallesi ‘nde oto kurtarma, oto çekici , en yakın çekici ve 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara