Kalecik Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Kalecik Oto Çekici ve Kalecik Oto Kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler  için var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24  kesintisiz Kalecik En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici Kalecik ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Kalecik İlçesinde bulunan Ahikemalşenyurt Mahallesi , Ahiler Yenice Mahallesi , Cuma Saray Mahallesi , Çanşa Kale Mahallesi , Halilağa Tabakhane Mahallesi , Halitcevriaslangil Mahallesi , Yenidoğan Yeşilyurtb Mahallesi , Afşar Mahallesi , Akcataş Mahallesi , Akkaynak Mahallesi , Akkuzulu Mahallesi , Aktepe Mahallesi , Alibeyli Mahallesi , Altıntaş Mahallesi , Arkbürk Mahallesi , Beykavağı Mahallesi , Buğra Mahallesi , Çandır Mahallesi , Çaykaya Mahallesi , Çiftlikköy Mahallesi , Dağdemir Mahallesi , Değirmenkaya Mahallesi , Demirtaş Mahallesi , Elmapınar Mahallesi , Eskiköy Mahallesi , Eşmedere Mahallesi , Gökçeören Mahallesi , Gökdere Mahallesi , Gölköy Mahallesi , Gümüşpınar Mahallesi , Hacıköy Mahallesi , Hançılı Mahallesi , Hasayaz Mahallesi , Karahöyük Mahallesi , Karalar Mahallesi , Karatepe Mahallesi , Karkın Mahallesi , Keklicek Mahallesi , Kılçak Mahallesi , Kınık Mahallesi , Kızılkaya Mahallesi , KoyunbabaMahallesi , Kuyucak Mahallesi , Mahmutlar Mahallesi , Samanlık Mahallesi , Satılar Mahallesi , Şemsettin Mahallesi , Şeyhmahmut Mahallesi , Tavşancık Mahallesi , Tilki Mahallesi , Uyurca Mahallesi , Yalımköy Mahallesi , Yeniçöte Mahallesi , Yeşilöz Mahallesi , Yılanlı Mahallesi , Yurtyenice Mahallesi , Yüzbey Mahallesi ‘nde bulunan oto çekici , oto kurtarma , en yakın çekici ve 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara