Elmadağ Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Elmadağ Oto Çekici ve Elmadağ Oto Kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler  için var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24  kesintisiz Elmadağ En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
7/24 Yol Yardım olarak trafikteki her tip araca hizmet verebilecek çekici araçlarımız mevcuttur. Bunlar ahtapot çekici , sabit kasa , kayar kasa ve çoklu araç kurtarıcı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bu araçlarımız müşterilerimizin yolda kalan tüm araçların arızalarına ve kaza durumlarına öğrenip , en uygun araç yönlendiriyoruz. Örneğin; şanzımanı veya lastikleri kilitlenip kalmış bulunduğu yerden hareket ettiremediğimiz araçları zararsız bir şekilde yüklenmesi için kullandığımız araç ahtapot araç türümüz ile hizmet vermekteyiz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici Elmadağ ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Elmadağ ilçesinde bulunan Gümüşpala Mahallesi , İsmetpaşa Mahallesi , Kemalpaşa Mahallesi , Kurtuluş Mahallesi , Lalabel Mahallesi , Tatlıca Mahallesi , Üçevler Mahallesi , Yenice Mahallesi , Yenidoğan Mahallesi , Yenimahalle Mahallesi , Yenipınar Mahallesi ,Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi , Hasanoğlan Fatih Mahallesi , Hasanoğlan Havuzbaşı Mahallesi , İstasyon Mahallesi , Muzaffer Ekşi Mahallesi , Şehitlik Mahallesi ,Yeşildere Fatih Mahallesi , Seyitcemali Mahallesi ,Akçaali Mahallesi , Aşağıkamışlı Mahallesi , Deliler Mahallesi , Ediğe Mahallesi , Karacahasan Mahallesi , Kayadibi Mahallesi , Kuşçuali Mahallesi , Süleymanlı Mahallesi , Taburlar Mahallesi , Tekke Mahallesi , Yukarıkamışlı Mahallesi  oto kurtarma , oto çekici , en yakın çekici ve 7/24 oto kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara