Güdül Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Güdül Oto Çekici ve Güdül Oto Kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler  için var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24  kesintisiz Güdül En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici Güdül ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
7/24 Yol Yardım olarak trafikteki her tip araca hizmet verebilecek çekici araçlarımız mevcuttur. Bunlar ahtapot çekici , sabit kasa , kayar kasa ve çoklu araç kurtarıcı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bu araçlarımız müşterilerimizin yolda kalan tüm araçların arızalarına ve kaza durumlarına öğrenip , en uygun araç yönlendiriyoruz. Örneğin; şanzımanı veya lastikleri kilitlenip kalmış bulunduğu yerden hareket ettiremediğimiz araçları zararsız bir şekilde yüklenmesi için kullandığımız araç ahtapot araç türümüz ile hizmet vermekteyiz.
Güdül ilçesinde bulunan Aşağı Mahallesi , Emirler Mahallesi , Kamanlar Mahallesi , YeniYukarı Mahallesi , Adalıkuzu Mahallesi , Afşar Mahallesi , Akbaş Mahallesi , Akçakese Mahallesi , Boyalı Mahallesi , Çağa Mahallesi , Çukurören Mahallesi , Garipçe Mahallesi , Güzel Mahallesi , Güneyce Mahallesi , Hacılar Mahallesi , Kadıobası Mahallesi , Karacaören Mahallesi , Kavaközü Mahallesi , Kayı Mahallesi , Kırkkavak Mahallesi , Meyvabükü Mahallesi , Özköy Mahallesi , Özçaltı Mahallesi , Salihler Mahallesi , Sapanlı Mahallesi , Sorgun Mahallesi , Tahtacıörencik Mahallesi , Taşören Mahallesi , Yelli Mahallesi , Yeşilöz Mahallesi oto çekici , oto kurtarma , en yakın çekici ve 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara