Etimesgut Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Etimesgut Oto Çekici ve Etimesgut Oto Kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler için var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24  kesintisiz Etimesgut En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici Etimesgut ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Etimesgut ilçesinde bulunan 30 Ağustos Mahallesi , Ahi Mesut Mahallesi , Alsancak Mahallesi , Altay Mahallesi , Aşağıyurtçu Mahallesi , Atakent Mahallesi , Atayurt Mahallesi , Ayyıldız Mahallesi , Bağlıca Mahallesi , Bahçekapı Mahallesi , Balıkuyumcu Mahallesi , Devlet Mahallesi , Erler Mahallesi , Eryaman Mahallesi , Etiler Mahallesi , Fatih Sultan Mahallesi , Fevziye Mahallesi , Göksu Mahallesi , Güzelkent Mahallesi , İstasyon Mahallesi , Kâzım Karabekir Mahallesi , Oğuzlar Mahallesi , Orhun Mahallesi , Piyade Mahallesi , Süvari Mahallesi , Şehit Osman Avcı Mahallesi , Şehitali Mahallesi , Şeker Mahallesi , Şeyh Şamil Mahallesi , Topçu Mahallesi ,Tunahan Mahallesi , Turkuaz Mahallesi , Yapracık Mahallesi , Yavuz Selim Mahallesi , Yeni Bağlıca Mahallesi , Yeşilova Mahallesi ve Yukarıyurtçu Mahallesi oto kurtarma, oto çekici ,en yakın çekici ve 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara