Polatlı Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Polatlı Oto Çekici ve Polatlı Oto Kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler  için var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24  kesintisiz Polatlı En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici Polatlı ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Polatlı ilçesinde bulunan Basri Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çamlıca Mahallesi , Esentepe Mahallesi , Fatih Mahallesi , Gazi Mahallesi , Gülveren Mahallesi , İstiklal Mahallesi , Kurtuluş Mahallesi , Mehmetakif Mahallesi , Şehitlik Mahallesi , Şentepe Mahallesi , Yeni Mahallesi , Zafer Mahallesi ,Adatoprakpınar Mahallesi , Avdanlı Mahallesi , Avşar Mahallesi , Babayakup Mahallesi , Beşköprü Mahallesi , Beyceğiz Mahallesi , Beylikköprü Mahallesi , Çanakçı Mahallesi , Çekirdeksiz Mahallesi , Çimenceğiz Mahallesi , Eskikarsak Mahallesi , Eskiköseler Mahallesi , Eskipolatlı Mahallesi , Gedikli Mahallesi , Gençali Mahallesi , Gülpınar Mahallesi , Gümüşyaka Mahallesi , Gündoğan Mahallesi , Güreş Mahallesi , Hacımusa Mahallesi , Hacımuslu Mahallesi , Hacıosmanoğlu Mahallesi , Hacıtuğrul Mahallesi , Hıdırşeyh Mahallesi , Ilıca Mahallesi , İğciler Mahallesi , İnler Mahallesi , Kabak Mahallesi , Karaahmet Mahallesi , Karabenli Mahallesi , Karacaahmet Mahallesi , Karahamzalı Mahallesi , Karailyas Mahallesi , Karakaya Mahallesi , Karakuyu Mahallesi , Karapınar Mahallesi , Karayavşan Mahallesi , Kargalı Mahallesi , Kayabaşı Mahallesi , Kıranharmanı Mahallesi , Kızılcakışla Mahallesi , Kocahacılı Mahallesi , Kuşcu Mahallesi , Macun Mahallesi , Müslüm Mahallesi , Oğuzlar Mahallesi , Olukpınar Mahallesi , Ömerler Mahallesi , Ördekgölü Mahallesi , Özyurt Mahallesi , Poyraz Mahallesi , Sabanca Mahallesi , Sakarya Mahallesi , Sarıhalil Mahallesi , Sarıoba Mahallesi , Sazlar Mahallesi , Sinanlı Mahallesi , Sincik Mahallesi , Sivri Mahallesi , Şabanözü Mahallesi , Şeyhahmetli Mahallesi , Şeyhali Mahallesi , Taşpınar Mahallesi , Tatlıkuyu Mahallesi , Toydemir Mahallesi , Tüfekçioğlu Mahallesi , Türkkarsak Mahallesi , Türktaciri Mahallesi , Uzunbey Mahallesi , Üçpınar Mahallesi , Yağcıoğlu Mahallesi , Yağmurbaba Mahallesi , Yaralı Mahallesi , Yassıhüyük Mahallesi , Yenice Mahallesi , Yenidoğan Mahallesi , Yeniköseler Mahallesi , Yenimehmetli Mahallesi , Yeşilöz Mahallesi , Yıldızlı Mahallesi , Yüzükbaşı Mahallesi ‘nde oto kurtarma , oto çekici , en yakın çekici ve 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara