Bala Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Bala Oto çekici ve Bala Oto Kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler kazanmak için var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24  kesintisiz Bala En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici Bala ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Bala ilçesinde bulunan Göztepe Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Bala (merkez), Abazlı Mahallesi, Afşar Mahallesi, Ahmetçayırı Mahallesi, Akkoyunlu Mahallesi, Aşağıhacıbekir Mahallesi, Aşıkoğlu Mahallesi, Aydoğan Mahallesi, Bahçekaradalak Mahallesi, Bektaşlı Mahallesi, Belçarşak Mahallesi, Beynam Mahallesi, Büyükbayat (Keklicek) Mahallesi, Büyükboyalık Mahallesi, Büyükcamili Mahallesi, Çatalçeşme Mahallesi, Çatalören Mahallesi, Çiğdemli Mahallesi, Davdanlı Mahallesi, Derekışla Mahallesi, Eğribasan Mahallesi, Ergin Mahallesi, Gülbağı Mahallesi, Hanburun Mahallesi, Karahamzalı Mahallesi, Kerişli Mahallesi, Kesikköprü Erdemli Mahallesi, Kesikköprü Kızılırmak Mahallesi, Kesikköprü Mahallesi, Koçyayla Mahallesi, Köseli Mahallesi, Kuyular (Büyükbıyık) Mahallesi, Küçükbayat Mahallesi, Küçükbıyık Mahallesi, Küçükboyalık Mahallesi, Küçükcamili Mahallesi, Sarıhüyük Mahallesi, Sırapınar Mahallesi, Sofular Mahallesi, Suyugüzel Mahallesi, Şehriban Mahallesi, Şentepe Mahallesi ,Tatarhüyük Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Tolköy Mahallesi, Üçem Mahallesi, Yaylalıözü Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeniyapançarşak Mahallesi, Yeniyapanşeyhli Mahallesi, Yöreli Mahallesi, Yukarıhacıbekir Mahallesi  72/4 oto kurtarma, oto çekici , en yakın çekici ve yol yardım hizmet vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara