Altındağ Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Altındağ Oto çekici ve Altındağ Oto kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Sizlere 7/24  kesintisiz Oto Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 Altındağ En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler için var gücümüzle çalışmaktayız.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın  oto çekici Altındağ ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Altındağ bölgesin de bulunan Aktaş Mahallesi , Ali Ersoy Mahallesi , Altınpark Mahallesi , Anafartalar Mahallesi, Atıfbey Mahallesi , Aydınlıkevler Mahallesi , Bağlariçi Mahallesi , Başpınar Mahallesi , Battalgazi Mahallesi , Beşikkaya Mahallesi , Çamlık Mahallesi , Doğantepe Mahallesi , Doğu Mahallesi , Gülpınar Mahallesi , Gültepe Mahallesi , Güneşevler Mahallesi , Hacettepe Mahallesi , Hacı Bayram Mahallesi , Kale Mahallesi , Karapürçek Mahallesi , Önder Mahallesi , Örnek Mahallesi , Plevne Mahallesi , Sakarya Mahallesi , Solfasol Mahallesi , Ulubey Mahallesi , Yıldırım Beyazıt Mahallesi , Yıldıztepe Mahallesi , Ziraat Mahallesi , Zübeyde Hanım Mahallesi , Aydıncık Mahallesi , Baraj Mahallesi , Feridun Çelik Mahallesi , Gicik Mahallesi , Karacaören Mahallesi , Kavaklı Mahallesi , Peçenek Mahallesi ve Tatlar Mahallesi’nde oto kurtarma , oto çekici , en yakın çekici ve yol yardım ankara olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara