Keçiören Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirler arası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Keçiören Oto Çekici ve Keçiören Oto Kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto kurtarma ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.
Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 oto kurtarma hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler kiçin var gücümüzle çalışmaktayız.
Sizlere 7/24  kesintisiz Keçiören En Yakın Oto Kurtarma ve Çekici hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.
Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto çekici keçiören ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.
Keçiören ilçesinde bulunan 19 Mayıs Mahallesi , 23 Nisan Mahallesi , Adnan Menderes Mahallesi , Aktepe Mahallesi , Aşağı Eğlence Mahallesi , Atapark Mahallesi , Ayvalı Mahallesi , Bademlik Mahallesi , Bağlarbaşı Mahallesi , Bağlum Mahallesi , Güzelyurt Mahallesi , Basınevleri Mahallesi , Çaldıran Mahallesi , Çalseki Mahallesi , Çiçekli Mahallesi , Emrah Mahallesi , Esertepe Mahallesi , Etlik Mahallesi , Güçlükaya Mahallesi , Gümüşdere Mahallesi , Güzelyurt Mahallesi , Hasköy Mahallesi , Hisar Mahallesi , İncirli Mahallesi , Kafkas Mahallesi , Kalaba Mahallesi , Kamilocak Mahallesi , Kanuni Mahallesi , Karakaya Mahallesi , Karargahtepe Mahallesi , Karşıyaka Mahallesi , Kavacık Subayevleri Mahallesi , Kösrelik Mahallesi , Köşk Mahallesi , Kuşcağız Mahallesi , Osmangazi Mahallesi , Ovacık Mahallesi , Pınarbaşı Mahallesi , Sancaktepe Mahallesi , Sarıbeyler Mahallesi , Şefkat Mahallesi , Şehit Kubilay Mahallesi , Şenlik Mahallesi , Şenyuva Mahallesi , Tepebaşı Mahallesi , Ufuktepe Mahallesi , Uyanış Mahallesi , Yakacık Mahallesi , Yayla Mahallesi , Yeşilöz Mahallesi , Yeşiltepe Mahallesi , Yükseltepe Mahallesi , Aktepe Mahallesi , Bağlum Mahallesi , Dutluk Mahallesi , Etlik Mahallesi , Hacıkadın Mahallesi , Gazino Mahallesi , Mecidiye Mahallesi , İncirli Mahallesi , Piyangotepe Mahallesi , Ufuktepe Mahallesi , Yükseltepe Mahallesi ‘nde oto kurtarma, oto çekici ,en yakın oto çekic, ve 7/24 yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara