Ankara’nın tüm ilçelerinde 7/24 Ankara Oto Kurtarma  hizmeti alabileceğiniz çekici firmamız kurulduğu yıldan bu yana prensiplerimiz gereği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çalışmalarımız sonucunda  hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize dürüst ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bunun karşılığında da güler yüzlü müşteriler kazanmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Sizlere 7/24  kesintisiz oto kurtarıcı hizmeti verebilmek için birlikte çalıştığımız genç, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı prensiplerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Ankara Oto Kurtarma firması olarak hem şehir içerisinde hem de şehirlerarası gece gündüz hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz çekici ve kurtarıcı hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini hep üst planda tutuyoruz. Oto çekici ve Oto kurtarıcı sektörde göstermiş olduğumuz hizmetlerle tanınan bir firmayız. Otoyol çekici hem de otoban oto çekici hizmetlerini kesintisiz sürdürmektedir. Geçmişten bugüne kadar binlerce araca  en hızlı, kaliteli ve güvenilir oto çekici ve yol yardım Ankara hizmeti sunmaktayız.

Ankara Oto kurtarma olarak trafikteki her tip araca hizmet verebilecek çekici araçlarımız mevcuttur. Bunlar ahtapot çekici , sabit kasa , kayar kasa ve çoklu araç kurtarıcı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Bu araçlarımız müşterilerimizin yolda kalan tüm araçların arızalarına ve kaza durumlarına öğrenip , en uygun araç yönlendiriyoruz. Örneğin; şanzımanı veya lastikleri kilitlenip kalmış bulunduğu yerden hareket ettiremediğimiz araçları zararsız bir şekilde yükleyip çekebilmek için kullandığımız ahtapot araç türümüz ile hizmet vermekteyiz. Bu ekipmanlarımız sayesinde hızlı, güvenli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız ile Ankara tüm ilçelerinde 7/24 en yakın oto çekici hizmeti vermek için çalışıyoruz. En güvenilir, en kaliteli oto çekici Ankara hizmeti veren, en uygun fiyatlarla müşterilerini düşünen ve müşteriler kazanmak için var gücümüzle çalışmaktayız. 7/24 acil oto kurtarıcı tarafından siz değerli müşterilerimize yılların vermiş olduğu deneyimimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlediğimiz tüm hizmetlerimizi dürüst ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Gece-gündüz demeden konumuza en yakın oto kurtarma ekip arkadaşlarımızı size yönlendirerek daha hızlı çekici hizmeti almanızı sağlıyoruz.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konum Gönder
7/24 Whatsapp İletişim Hattı
Hemen Ara